Ми відправимо ваше замовлення такими кур'єрськими службами:

 

 

«Нова пошта» - це заснована у 2001 році українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу. 

Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2200 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів. Розрахувати ціну та час доставки ви можете перейшовши за цим посиланням  «Нова пошта».

 

 

 

 

Ін Тайм - професійна служба доставки, що працює на ринку з 2002 року.

Ставши одним з піонерів в сегменті маршрутних автомобільних вантажоперевезень, компанія багато в чому сприяла його становленню та розвитку. Більшість сервісів, існуючих на даному ринку, свого часу були вперше впроваджені саме в Ін Тайм. Компанія і сьогодні не припиняє нарощувати портфель наданих послуг, постійно вдосконалюючи рівень обслуговування.

В даний час Ін Тайм - це більше 2000 пунктів видачі вантажів по всій Україні, з яких 529 стаціонарних відділення та 1482 Поштоматів. Успішне співробітництво з великими компаніями, а також компаніями малого та середнього бізнесу, доставка вантажів у торгові мережі України, додаткові опції для постійних клієнтів - ось далеко не повний перелік причин, за якими Ін Тайм є надійним партнером з перевезення товарів.

Компанія несе матеріальну відповідальність за якість сервісу і здійснює доставку вантажів «до дверей» одержувача в будь-який населений пункт України.  Розрахувати ціну та час доставки ви можете перейшовши за цим посиланням  Ін Тайм.

 

Група компаній  "DELIVERY" почала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспортних та логістичних послуг для сектору В2В (суб'єкти підприємницької діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами. 

— За роки роботи наша група стала надійним партнером для більш ніж 200 тисяч корпоративних клієнтів, які працюють в усіх галузях економіки країни.

— Ми є одним з лідерів на логістичному ринку України.

Наша група намагається надати максимально широкий спектр логістичних послуг з високим рівнем обслуговування. Розрахувати ціну та час доставки ви можете перейшовши за цим посиланням "DELIVERY"